כרית ויסקו – לישון טוב ולא רק על מזרן

כרית ויסקו מאפשרת שינה טובה ולא רק על מזרן. כרית ויסקו עטופה בג'ל ומגיבה בצורה  טובה לשינויים שחלים במהלך השינה. הכרית מסתגלת לשינויים, מקבלת את תנוחות השינה החדשות ומספקת תמיכה מתאימה לגוף.

 מזרוני ספוג, :זוכרים את מבנה הגוף

ישנם סוגים שונים של מזרנים כאשר הסוג הפופולרי ביותר הוא מזרוני ספוג. מהם מזרוני ספוג? מזרוני ספוג הם מזרונים העשויים מחומר גמיש, אשר מתאים את עצמו לתנוחות השינה. מזרוני ספוג נקראים גם מזרונים זוכרים כלומר, הם זוכרים את מבנה הגוף לאחר כמה לילות. יתרונם של מזרוני ספוג בא לידי ביטוי בכך שחלוקת המשקל נעשית בצורה טובה ואינננה גורמת לעומסים מיותרים בגוף, העשויים לגרום לפצעי לחץ.

מיטה וחצי: פופולרית בקרב בני נוער

הורים לבני נוער? וודאי תשמחו לדעת כי יש מיטה המתאימה במיוחד בשבילם. בגילאי ההתבגרות נערים רבים מעוניינים להחליף את המיטה הישנה במיטה התואמת את השינויים שחלים בגופם ובמיטה  שתתאים לגיל שלהם מבחינת עיצוב. המושג מיטה וחצי מתייחס לגודלה של המיטה. מדובר במיטה קטנה יותר ממיטה זוגית ומכאן שמה. מיטה וחצי היא מיטה פופולרית למדי בקרב בני נוער. בני נוער רבים מבקשים מהוריהם לרכוש עבורם מיטה וחצי, כזאת שתתאים לחייהם החדשים כמתבגרים. מיטה וחצי היא מיטה הכוללת ארגז מצעים לאחסון מצעי החורף והקיץ, מה שחוסך מקום בארון. כמו כן, המיטה ארוכה מספיק כדאי להתאים לבני הנוער לתקופה ארוכה.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>