כריות

 כיצד לנקות כריות שינה 

בין אם הכריות עשויות מחומרים סינטטיים או מחומרים טבעיים, חשוב מאד להקפיד על ניקיון הכריות. אחרי הכול, כריות שינה הן כריות המסייעות לשינה טובה יותר. בעת ניקוי כריות שינה חשוב להבחין בין סוגי הכריות השונים ולהתאים את אופן הניקוי. התאמה בין סוג הכריות לחומרי הניקוי עשויה לחסוך לכם זמן רב בניסיון להתאים לכריות חומר מתאים. יחד עם זאת, כדאי להדגיש כי כריות שינה לאחר ניקוי יבש יהיו נקיות יותר. יש להשאיר את הכריות בשמש, ולאחר מכן להכניס את הכריות למייבש הכביסה למשך 20 דקות.

מזרונים:השפעה על איכות השינה 

מזרונים משפיעים על איכות השינה שלנו.לכן חשוב מאד לבחור מזרונים בהתאם לאורח החיים.בחירת מזרונים לא מתאימה עשויה להשפיע על איכות החיים ולהביא להחמרה במצב הבריאותי. שינה על מזרונים שאינם תומכים בגוף תביא להידרדרות המצב הבריאותי. במהלך השינה הגוף אמור להיות רפוי, ולא להיות כבד על המזרון. ישנם סוגים שונים של מזרונים, אך חשוב לבחור את הסוג המתאים ביותר. למשל, מזרונים מסוג ספוג זיכרון עשויים לסייע לתמיכה לגב. מזרונים מסוג זה מאפשרים תמיכה לגב ושינה ללא כאבי גב.

 מיטות יחיד

מיטות יחיד בחדר השינה היו נפוצות עוד בימי קדם בצורות וחומרים שונים, אך כיום נעשה בהם פחות שימוש מבעבר. מיטות יחיד מייצרים מחומרים שונים. בבחירת מיטות יחיד יש להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום מיטות.ישנם דגמים שונים של מיטות יחיד, כאשר הדגם הפופולרי ביותר הוא דגם מיטות יחיד שנפתחות ומאפשרות שינה בזוג.

כל מה שצריך לדעת על כריות

כל מה שצריך לדעת על כריות